Kalendář akcí

< Květen 2024 >
PoÚtStČtSoNe
    1Digitální fotografieDigitální fotografieČas: 10:00 - 12:00
2Tvoření pro radostTvoření pro radostSeznámíme se s různými výtvarnými materiály a technikami, vyzkoušíme si ubrouskovou metodu, barvy na textil a další zajímavé techniky Zdravotní cvičení (čtvrtek)Zdravotní cvičení (čtvrtek)Čas: 9:00 - 12:00
Lektorka: Aneta Kaňková
Angličtina 6 (Vondrušková)Angličtina 6 (Vondrušková)Čas: 10:00 - 11:30
Lektorka: Dana Vondrušková
Bridž pro začátečníkyBridž pro začátečníkyČas: 10:00 - 12:00
Lektor: Radek Zima
3Zdravotní cvičení (pátek)Zdravotní cvičení (pátek)Čas: 9:00 - 12:00
Lektorka: Jitka Kopernická/Renáta Andělová
Jóga (pátek)Jóga (pátek)Čas: 9:30 - 10:30
Lektorka: Eva Krulišová
4 5
6Zdravotní cvičení (pondělí)Zdravotní cvičení (pondělí)Čas: 9:00 - 12:00
Lektorka: Monika Kimličková
Jóga (pondělí)Jóga (pondělí)Čas: 9:00 - 10:00
Lektorka: Eva Krulišová
7Zdravotní cvičení (úterý)Zdravotní cvičení (úterý)Čas: 9:00 - 12:00
Lektorka: Iva Miňovská
Angličtina 1 (Marečková)Angličtina 1 (Marečková)Čas: 10:00 - 11:30
Lektor: Veronika Marečková
Angličtina 2 (Vondrušková)Angličtina 2 (Vondrušková)Čas: 11:00 - 12:30
Lektorka: Dana Vondrušková
Angličtina 3 (Marečková)Angličtina 3 (Marečková)Čas: 13:00 - 14:30
Lektorka: Veronika Marečková
Angličtina 4 (Vondrušková)Angličtina 4 (Vondrušková)Čas: 13:00 - 14:30
Lektorka: Dana Vondrušková
Angličtina 5 (Marečková)Angličtina 5 (Marečková)Čas: 14:45 - 16:15
Lektorka: Marečková
8Digitální fotografieDigitální fotografieČas: 10:00 - 12:00
Keramika (středa)Keramika (středa)Čas: 10:00 - 12:00
Lektor: Jaroslava Modrová
9Zdravotní cvičení (čtvrtek)Zdravotní cvičení (čtvrtek)Čas: 9:00 - 12:00
Lektorka: Aneta Kaňková
Angličtina 6 (Vondrušková)Angličtina 6 (Vondrušková)Čas: 10:00 - 11:30
Lektorka: Dana Vondrušková
Bridž pro začátečníkyBridž pro začátečníkyČas: 10:00 - 12:00
Lektor: Radek Zima
10Zdravotní cvičení (pátek)Zdravotní cvičení (pátek)Čas: 9:00 - 12:00
Lektorka: Jitka Kopernická/Renáta Andělová
Jóga (pátek)Jóga (pátek)Čas: 9:30 - 10:30
Lektorka: Eva Krulišová
11 12
13Zdravotní cvičení (pondělí)Zdravotní cvičení (pondělí)Čas: 9:00 - 12:00
Lektorka: Monika Kimličková
Jóga (pondělí)Jóga (pondělí)Čas: 9:00 - 10:00
Lektorka: Eva Krulišová
14Zdravotní cvičení (úterý)Zdravotní cvičení (úterý)Čas: 9:00 - 12:00
Lektorka: Iva Miňovská
Keramika (úterý)Keramika (úterý)Čas: 10:00 - 12:00
Lektor: Jaroslava Modrová
Angličtina 1 (Marečková)Angličtina 1 (Marečková)Čas: 10:00 - 11:30
Lektor: Veronika Marečková
Angličtina 2 (Vondrušková)Angličtina 2 (Vondrušková)Čas: 11:00 - 12:30
Lektorka: Dana Vondrušková
Angličtina 3 (Marečková)Angličtina 3 (Marečková)Čas: 13:00 - 14:30
Lektorka: Veronika Marečková
Angličtina 4 (Vondrušková)Angličtina 4 (Vondrušková)Čas: 13:00 - 14:30
Lektorka: Dana Vondrušková
Angličtina 5 (Marečková)Angličtina 5 (Marečková)Čas: 14:45 - 16:15
Lektorka: Marečková
15Zdravotní cvičení (středa)Zdravotní cvičení (středa)Čas: 9:00 - 12:00
Lektorka: Jitka Kopernická (9:00 - 10:00)
Monika Kimličková (10:00 - 12:00)
Jóga (středa)Jóga (středa)Čas: 9:00 - 11:00
Lektorka: Petra Borbášová
Digitální fotografieDigitální fotografieČas: 10:00 - 12:00
BodystylingBodystylingČas: 11:00 - 12:00
Lektorka: Jana Bočková
16Tvoření pro radostTvoření pro radostSeznámíme se s různými výtvarnými materiály a technikami, vyzkoušíme si ubrouskovou metodu, barvy na textil a další zajímavé techniky Zdravotní cvičení (čtvrtek)Zdravotní cvičení (čtvrtek)Čas: 9:00 - 12:00
Lektorka: Aneta Kaňková
Angličtina 6 (Vondrušková)Angličtina 6 (Vondrušková)Čas: 10:00 - 11:30
Lektorka: Dana Vondrušková
Bridž pro začátečníkyBridž pro začátečníkyČas: 10:00 - 12:00
Lektor: Radek Zima
17Zdravotní cvičení (pátek)Zdravotní cvičení (pátek)Čas: 9:00 - 12:00
Lektorka: Jitka Kopernická/Renáta Andělová
Jóga (pátek)Jóga (pátek)Čas: 9:30 - 10:30
Lektorka: Eva Krulišová
18 19
20Zdravotní cvičení (pondělí)Zdravotní cvičení (pondělí)Čas: 9:00 - 12:00
Lektorka: Monika Kimličková
Jóga (pondělí)Jóga (pondělí)Čas: 9:00 - 10:00
Lektorka: Eva Krulišová
21Zdravotní cvičení (úterý)Zdravotní cvičení (úterý)Čas: 9:00 - 12:00
Lektorka: Iva Miňovská
Angličtina 1 (Marečková)Angličtina 1 (Marečková)Čas: 10:00 - 11:30
Lektor: Veronika Marečková
Angličtina 2 (Vondrušková)Angličtina 2 (Vondrušková)Čas: 11:00 - 12:30
Lektorka: Dana Vondrušková
Angličtina 3 (Marečková)Angličtina 3 (Marečková)Čas: 13:00 - 14:30
Lektorka: Veronika Marečková
Angličtina 4 (Vondrušková)Angličtina 4 (Vondrušková)Čas: 13:00 - 14:30
Lektorka: Dana Vondrušková
Angličtina 5 (Marečková)Angličtina 5 (Marečková)Čas: 14:45 - 16:15
Lektorka: Marečková
22Zdravotní cvičení (středa)Zdravotní cvičení (středa)Čas: 9:00 - 12:00
Lektorka: Jitka Kopernická (9:00 - 10:00)
Monika Kimličková (10:00 - 12:00)
Jóga (středa)Jóga (středa)Čas: 9:00 - 11:00
Lektorka: Petra Borbášová
Digitální fotografieDigitální fotografieČas: 10:00 - 12:00
Keramika (středa)Keramika (středa)Čas: 10:00 - 12:00
Lektor: Jaroslava Modrová
Bridž pro začátečníkyBridž pro začátečníkyČas: 10:00 - 12:00
Lektor: Radek Zima
BodystylingBodystylingČas: 11:00 - 12:00
Lektorka: Jana Bočková
23Zdravotní cvičení (čtvrtek)Zdravotní cvičení (čtvrtek)Čas: 9:00 - 12:00
Lektorka: Aneta Kaňková
Angličtina 6 (Vondrušková)Angličtina 6 (Vondrušková)Čas: 10:00 - 11:30
Lektorka: Dana Vondrušková
24Zdravotní cvičení (pátek)Zdravotní cvičení (pátek)Čas: 9:00 - 12:00
Lektorka: Jitka Kopernická/Renáta Andělová
Jóga (pátek)Jóga (pátek)Čas: 9:30 - 10:30
Lektorka: Eva Krulišová
25 26
27Zdravotní cvičení (pondělí)Zdravotní cvičení (pondělí)Čas: 9:00 - 12:00
Lektorka: Monika Kimličková
Jóga (pondělí)Jóga (pondělí)Čas: 9:00 - 10:00
Lektorka: Eva Krulišová
28Zdravotní cvičení (úterý)Zdravotní cvičení (úterý)Čas: 9:00 - 12:00
Lektorka: Iva Miňovská
Keramika (úterý)Keramika (úterý)Čas: 10:00 - 12:00
Lektor: Jaroslava Modrová
Angličtina 1 (Marečková)Angličtina 1 (Marečková)Čas: 10:00 - 11:30
Lektor: Veronika Marečková
Angličtina 2 (Vondrušková)Angličtina 2 (Vondrušková)Čas: 11:00 - 12:30
Lektorka: Dana Vondrušková
Angličtina 3 (Marečková)Angličtina 3 (Marečková)Čas: 13:00 - 14:30
Lektorka: Veronika Marečková
Angličtina 4 (Vondrušková)Angličtina 4 (Vondrušková)Čas: 13:00 - 14:30
Lektorka: Dana Vondrušková
Angličtina 5 (Marečková)Angličtina 5 (Marečková)Čas: 14:45 - 16:15
Lektorka: Marečková
29Zdravotní cvičení (středa)Zdravotní cvičení (středa)Čas: 9:00 - 12:00
Lektorka: Jitka Kopernická (9:00 - 10:00)
Monika Kimličková (10:00 - 12:00)
Jóga (středa)Jóga (středa)Čas: 9:00 - 11:00
Lektorka: Petra Borbášová
Digitální fotografieDigitální fotografieČas: 10:00 - 12:00
Bridž pro začátečníkyBridž pro začátečníkyČas: 10:00 - 12:00
Lektor: Radek Zima
BodystylingBodystylingČas: 11:00 - 12:00
Lektorka: Jana Bočková
30Tvoření pro radostTvoření pro radostSeznámíme se s různými výtvarnými materiály a technikami, vyzkoušíme si ubrouskovou metodu, barvy na textil a další zajímavé techniky Zdravotní cvičení (čtvrtek)Zdravotní cvičení (čtvrtek)Čas: 9:00 - 12:00
Lektorka: Aneta Kaňková
Angličtina 6 (Vondrušková)Angličtina 6 (Vondrušková)Čas: 10:00 - 11:30
Lektorka: Dana Vondrušková
31Zdravotní cvičení (pátek)Zdravotní cvičení (pátek)Čas: 9:00 - 12:00
Lektorka: Jitka Kopernická/Renáta Andělová
Jóga (pátek)Jóga (pátek)Čas: 9:30 - 10:30
Lektorka: Eva Krulišová
   
Zobrazit:
 Vše
 Pohyb
 Vzdělávání
 Ostatní