Velikonoční prázdniny

Rozpis cvičení během velikonočních prázdnin:...
Více informací

Kalendář akcí

< Duben 2024 >
PoÚtStČtSoNe
1 2Zdravotní cvičení (úterý)Zdravotní cvičení (úterý)Čas: 9:00 - 12:00
Lektorka: Iva Miňovská
Keramika (úterý)Keramika (úterý)Čas: 10:00 - 12:00
Lektor: Jaroslava Modrová
Angličtina 1 (Marečková)Angličtina 1 (Marečková)Čas: 10:00 - 11:30
Lektor: Veronika Marečková
Angličtina 2 (Vondrušková)Angličtina 2 (Vondrušková)Čas: 11:00 - 12:30
Lektorka: Dana Vondrušková
Angličtina 3 (Marečková)Angličtina 3 (Marečková)Čas: 13:00 - 14:30
Lektorka: Veronika Marečková
Angličtina 4 (Vondrušková)Angličtina 4 (Vondrušková)Čas: 13:00 - 14:30
Lektorka: Dana Vondrušková
Angličtina 5 (Marečková)Angličtina 5 (Marečková)Čas: 14:45 - 16:15
Lektorka: Marečková
3Zdravotní cvičení (středa)Zdravotní cvičení (středa)Čas: 9:00 - 12:00
Lektorka: Jitka Kopernická (9:00 - 10:00)
Monika Kimličková (10:00 - 12:00)
Jóga (středa)Jóga (středa)Čas: 9:00 - 11:00
Lektorka: Petra Borbášová
Digitální fotografieDigitální fotografieČas: 10:00 - 12:00
BadmintonBadmintonČas: 10:00 - 11:00
Lektor: Michal Morávek, Dan Skrčený
BodystylingBodystylingČas: 11:00 - 12:00
Lektorka: Jana Bočková
4Tvoření pro radostTvoření pro radostSeznámíme se s různými výtvarnými materiály a technikami, vyzkoušíme si ubrouskovou metodu, barvy na textil a další zajímavé techniky Zdravotní cvičení (čtvrtek)Zdravotní cvičení (čtvrtek)Čas: 9:00 - 12:00
Lektorka: Aneta Kaňková
Angličtina 6 (Vondrušková)Angličtina 6 (Vondrušková)Čas: 10:00 - 11:30
Lektorka: Dana Vondrušková
Bridž pro začátečníkyBridž pro začátečníkyČas: 10:00 - 12:00
Lektor: Radek Zima
5Zdravotní cvičení (pátek)Zdravotní cvičení (pátek)Čas: 9:00 - 12:00
Lektorka: Jitka Kopernická
Jóga (pátek)Jóga (pátek)Čas: 9:30 - 10:30
Lektorka: Eva Krulišová
6 7
8Zdravotní cvičení (pondělí)Zdravotní cvičení (pondělí)Čas: 9:00 - 12:00
Lektorka: Monika Kimličková
Jóga (pondělí)Jóga (pondělí)Čas: 9:00 - 10:00
Lektorka: Eva Krulišová
9Zdravotní cvičení (úterý)Zdravotní cvičení (úterý)Čas: 9:00 - 12:00
Lektorka: Iva Miňovská
Angličtina 1 (Marečková)Angličtina 1 (Marečková)Čas: 10:00 - 11:30
Lektor: Veronika Marečková
Angličtina 2 (Vondrušková)Angličtina 2 (Vondrušková)Čas: 11:00 - 12:30
Lektorka: Dana Vondrušková
Angličtina 3 (Marečková)Angličtina 3 (Marečková)Čas: 13:00 - 14:30
Lektorka: Veronika Marečková
Angličtina 4 (Vondrušková)Angličtina 4 (Vondrušková)Čas: 13:00 - 14:30
Lektorka: Dana Vondrušková
Angličtina 5 (Marečková)Angličtina 5 (Marečková)Čas: 14:45 - 16:15
Lektorka: Marečková
10Zdravotní cvičení (středa)Zdravotní cvičení (středa)Čas: 9:00 - 12:00
Lektorka: Jitka Kopernická (9:00 - 10:00)
Monika Kimličková (10:00 - 12:00)
Jóga (středa)Jóga (středa)Čas: 9:00 - 11:00
Lektorka: Petra Borbášová
Digitální fotografieDigitální fotografieČas: 10:00 - 12:00
Keramika (středa)Keramika (středa)Čas: 10:00 - 12:00
Lektor: Jaroslava Modrová
Bridž pro začátečníkyBridž pro začátečníkyČas: 10:00 - 12:00
Lektor: Radek Zima
BadmintonBadmintonČas: 10:00 - 11:00
Lektor: Michal Morávek, Dan Skrčený
BodystylingBodystylingČas: 11:00 - 12:00
Lektorka: Jana Bočková
11Zdravotní cvičení (čtvrtek)Zdravotní cvičení (čtvrtek)Čas: 9:00 - 12:00
Lektorka: Aneta Kaňková
Angličtina 6 (Vondrušková)Angličtina 6 (Vondrušková)Čas: 10:00 - 11:30
Lektorka: Dana Vondrušková
12Zdravotní cvičení (pátek)Zdravotní cvičení (pátek)Čas: 9:00 - 12:00
Lektorka: Jitka Kopernická
Jóga (pátek)Jóga (pátek)Čas: 9:30 - 10:30
Lektorka: Eva Krulišová
13 14
15Zdravotní cvičení (pondělí)Zdravotní cvičení (pondělí)Čas: 9:00 - 12:00
Lektorka: Monika Kimličková
Jóga (pondělí)Jóga (pondělí)Čas: 9:00 - 10:00
Lektorka: Eva Krulišová
16Zdravotní cvičení (úterý)Zdravotní cvičení (úterý)Čas: 9:00 - 12:00
Lektorka: Iva Miňovská
Keramika (úterý)Keramika (úterý)Čas: 10:00 - 12:00
Lektor: Jaroslava Modrová
Angličtina 1 (Marečková)Angličtina 1 (Marečková)Čas: 10:00 - 11:30
Lektor: Veronika Marečková
Angličtina 2 (Vondrušková)Angličtina 2 (Vondrušková)Čas: 11:00 - 12:30
Lektorka: Dana Vondrušková
Angličtina 3 (Marečková)Angličtina 3 (Marečková)Čas: 13:00 - 14:30
Lektorka: Veronika Marečková
Angličtina 4 (Vondrušková)Angličtina 4 (Vondrušková)Čas: 13:00 - 14:30
Lektorka: Dana Vondrušková
Angličtina 5 (Marečková)Angličtina 5 (Marečková)Čas: 14:45 - 16:15
Lektorka: Marečková
17Zdravotní cvičení (středa)Zdravotní cvičení (středa)Čas: 9:00 - 12:00
Lektorka: Jitka Kopernická (9:00 - 10:00)
Monika Kimličková (10:00 - 12:00)
Jóga (středa)Jóga (středa)Čas: 9:00 - 11:00
Lektorka: Petra Borbášová
Digitální fotografieDigitální fotografieČas: 10:00 - 12:00
BodystylingBodystylingČas: 11:00 - 12:00
Lektorka: Jana Bočková
18Tvoření pro radostTvoření pro radostSeznámíme se s různými výtvarnými materiály a technikami, vyzkoušíme si ubrouskovou metodu, barvy na textil a další zajímavé techniky Zdravotní cvičení (čtvrtek)Zdravotní cvičení (čtvrtek)Čas: 9:00 - 12:00
Lektorka: Aneta Kaňková
Angličtina 6 (Vondrušková)Angličtina 6 (Vondrušková)Čas: 10:00 - 11:30
Lektorka: Dana Vondrušková
Bridž pro začátečníkyBridž pro začátečníkyČas: 10:00 - 12:00
Lektor: Radek Zima
19Zdravotní cvičení (pátek)Zdravotní cvičení (pátek)Čas: 9:00 - 12:00
Lektorka: Jitka Kopernická
Jóga (pátek)Jóga (pátek)Čas: 9:30 - 10:30
Lektorka: Eva Krulišová
20 21
22Zdravotní cvičení (pondělí)Zdravotní cvičení (pondělí)Čas: 9:00 - 12:00
Lektorka: Monika Kimličková
Jóga (pondělí)Jóga (pondělí)Čas: 9:00 - 10:00
Lektorka: Eva Krulišová
23Zdravotní cvičení (úterý)Zdravotní cvičení (úterý)Čas: 9:00 - 12:00
Lektorka: Iva Miňovská
Angličtina 1 (Marečková)Angličtina 1 (Marečková)Čas: 10:00 - 11:30
Lektor: Veronika Marečková
Angličtina 2 (Vondrušková)Angličtina 2 (Vondrušková)Čas: 11:00 - 12:30
Lektorka: Dana Vondrušková
Angličtina 3 (Marečková)Angličtina 3 (Marečková)Čas: 13:00 - 14:30
Lektorka: Veronika Marečková
Angličtina 4 (Vondrušková)Angličtina 4 (Vondrušková)Čas: 13:00 - 14:30
Lektorka: Dana Vondrušková
Angličtina 5 (Marečková)Angličtina 5 (Marečková)Čas: 14:45 - 16:15
Lektorka: Marečková
24Zdravotní cvičení (středa)Zdravotní cvičení (středa)Čas: 9:00 - 12:00
Lektorka: Jitka Kopernická (9:00 - 10:00)
Monika Kimličková (10:00 - 12:00)
Jóga (středa)Jóga (středa)Čas: 9:00 - 11:00
Lektorka: Petra Borbášová
Digitální fotografieDigitální fotografieČas: 10:00 - 12:00
Keramika (středa)Keramika (středa)Čas: 10:00 - 12:00
Lektor: Jaroslava Modrová
Bridž pro začátečníkyBridž pro začátečníkyČas: 10:00 - 12:00
Lektor: Radek Zima
BodystylingBodystylingČas: 11:00 - 12:00
Lektorka: Jana Bočková
25Zdravotní cvičení (čtvrtek)Zdravotní cvičení (čtvrtek)Čas: 9:00 - 12:00
Lektorka: Aneta Kaňková
Angličtina 6 (Vondrušková)Angličtina 6 (Vondrušková)Čas: 10:00 - 11:30
Lektorka: Dana Vondrušková
26Zdravotní cvičení (pátek)Zdravotní cvičení (pátek)Čas: 9:00 - 12:00
Lektorka: Jitka Kopernická
Jóga (pátek)Jóga (pátek)Čas: 9:30 - 10:30
Lektorka: Eva Krulišová
27 28
29Zdravotní cvičení (pondělí)Zdravotní cvičení (pondělí)Čas: 9:00 - 12:00
Lektorka: Monika Kimličková
Jóga (pondělí)Jóga (pondělí)Čas: 9:00 - 10:00
Lektorka: Eva Krulišová
30Zdravotní cvičení (úterý)Zdravotní cvičení (úterý)Čas: 9:00 - 12:00
Lektorka: Iva Miňovská
Keramika (úterý)Keramika (úterý)Čas: 10:00 - 12:00
Lektor: Jaroslava Modrová
Angličtina 1 (Marečková)Angličtina 1 (Marečková)Čas: 10:00 - 11:30
Lektor: Veronika Marečková
Angličtina 2 (Vondrušková)Angličtina 2 (Vondrušková)Čas: 11:00 - 12:30
Lektorka: Dana Vondrušková
Angličtina 3 (Marečková)Angličtina 3 (Marečková)Čas: 13:00 - 14:30
Lektorka: Veronika Marečková
Angličtina 4 (Vondrušková)Angličtina 4 (Vondrušková)Čas: 13:00 - 14:30
Lektorka: Dana Vondrušková
Angličtina 5 (Marečková)Angličtina 5 (Marečková)Čas: 14:45 - 16:15
Lektorka: Marečková
         
Zobrazit:
 Vše
 Pohyb
 Vzdělávání
 Ostatní
Omlouváme se za neúplnost a chyby na webových stránkách, web prochází celkovou úpravou, proto prosíme o trpělivost.
V případě potřeby volejte koordinátorku projektu +420 727 947 276.

Aktuality

26. 3. 2024

Velikonoční prázdniny

Celý článek
3. 3. 2024

Fontána – program březen

Celý článek
26. 12. 2023

Registrace pro rok 2024

Celý článek
5. 9. 2023

Tenis

Celý článek
Všechny aktuality

Doporučujeme

Město Kladno

Internetový portál, kde naleznete veškeré informace o dění ve městě Kladno, o historii, o projektech atd.
www.mestokladno.cz

Sportovní areály města Kladna

Sportovní areály města Kladna s.r.o. jsou účelovým zařízením města Kladna, které pečují o komplex kvalitních sportovišť. Společnost působící ve městě již od roku 2000 a s ohledem na skladbu sportovišť jsou opravdovým unikátem v České Republice, disponují více jak 30 různými sportovišti a účelovými zařízeními téměř na jednom místě.
www.samk.cz

Fontána - středisko komplexní sociální péče

Posláním společnosti je poskytování terénních a ambulantních sociálních služeb osobám, které se ocitly v nepříznivé sociální situaci. Sociálními službami společnost podporuje klienty v jejich přirozeném prostředí, pomáhá jim žít běžným způsobem života, jakým žijí jejich vrstevníci.
skspkladno.cz

Labyrint - středisko volného času Kladno

Posláním Labyrintu je vytváření podmínek pro smysluplné trávení volného času dětí, mládeže i široké veřejnosti. Chceme pozitivně působit na osobnostní rozvoj dětí a mládeže.
labyrint-svc.cz

Partneři projektu